MEDICĪNA IR MĀKSLA
Ģenētiskie testi

ĢENĒTISKIE TESTI

Mūsu unikalitāti jeb neatkārtojamību nosaka gēnu kombinācija, kuru saņemam no vecākiem. Gēni ir atbildīgi ne vien par mūsu izskatu, bet arī vielmaiņu, emocionālo veselību un uzņēmību pret slimībām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka lielākajā daļā gadījumu, gēni tikai daļēji ietekmē dažādu veselības stāvokļu/slimību attīstības risku. Liela nozīme ir mūsu dzīvesveidam, uzturam un videi, kādā dzīvojam.


Ģenētiskie testi sniedz nozīmīgu informāciju par mūsu veselības, vielmaiņas, deficītu un novecošanas riskiem. Savukārt zināšanas par tiem mēs varam izmantot, lai nodrošinātu optimālu uzturu, dzīvesveidu un vidi, un kavētu veselības risku attīstību.

Ādas diagnostikas DNS tests

Ādas diagnostikas DNS tests sniedz informāciju par ģenētisko noslieci veidoties grumbiņām un celulītam, kolagēna sintēzes īpatnībām, ādas spēju pretoties saules kaitīgajai ietekmei un oksidatīvajam stresam, un organisma vispārējām novecošanas tendencēm. Savlaicīgi atklājot un atpazīstot ģenētiski vājās vietas, ir iespējams piemeklēt piemērotāko kosmētiku, procedūras un uzturu, lai sniegtu organismam visu nepieciešamo atbalstu jauneklīgas ādas uzturēšanā.

Vielmaiņas DNS tests

Vielmaiņas DNS tests parāda, vai kāre pēc saldumiem un organisma tieksme veidot tauku rezerves ir ģenētiski pārmantota, tas sniedz informāciju par tauku vielmaiņas ģenētisko noslieci un sāta sajūtas veidošanās īpatnībām. Visiem šiem rādītājiem ir būtiski loma optimāla svara uzturēšanā. Apzinoties organisma ģenētiskās tendences, problēmu var mērķtiecīgi risināt, kavējot hronisku slimību attīstības risku un, līdz ar to, priekšlaicīgu organisma novecošanu. Pareiza uztura terapija un piemērots dzīvesveids palīdzēs risināt vielmaiņas īpatnības un saglabāt veselību ilgtermiņā.

Vitamīnu vielmaiņas DNS tests

Vitamīnu vielmaiņas DNS tests analizē ģenētiskās īpatnības nozīmīgāko vitamīnu un minerālvielu metabolismā. Vitamīnu un minerālvielu absorbcija, pārveidošana un sintēze organismā ir daudzveidīgs un sarežģīts process. Neliela kļūda, kādā no šiem posmiem, var ietekmē vielmaiņas un audu atjaunošanās funkcijas. Ģenētiskais tests ir labs instruments, lai noskaidrotu vājo posmu un, izmantojot piemērotāko uztura vai uztura bagātināju terapiju, novērstu deficīta riskus un uzlabotu organisma vielmaiņas un reģenerācijas spējas.

Uz augšu